И
Г
Р
А

С

П
Р
О
Г
Н
О
З
И

Игра с прогнози
Прогнозирай
Всички прогнози
Резултати (първенство)
Класиране (първенство)
Класиране за кръга (прогнози)
Общо Класиране (прогнози)
Акаунт
Правила
Експортирай
Статистика
Моите прогнози
Моите точки
My Table
My Rank
Моята диаграма
My Bet Coefficient
Stat. Points
Stat. Results
Вход  |  Регистрация


Класиране за кръга (прогнози)

Все още няма записани резултати от прогнозите ви!

< Резултати (първенство)

Класиране (първенство)

Класиране за кръга (прогнози) >

   
 
Залагания са възможни до: Вто 13.02.2018 19:00

Генерално Класиране


Отбор М П Р З Голова разлика +/- Точки
Група A
1. Виляреал (Испания) 6 3 2 1 10 : 6 4 11
2. Астана (Каз) 6 3 1 2 10 : 7 3 10
3. Славия Прага (Чехия) 6 2 2 2 6 : 6 0 8
4. Макаби Тел Авив (Израел) 6 1 1 4 1 : 8 -7 4
Група B
1. Динамо Киев (Украйна) 6 4 1 1 15 : 9 6 13
2. Партизан Белград (Сърбия) 6 2 2 2 8 : 9 -1 8
3. Йънг бойс (Швейцария) 6 1 3 2 7 : 8 -1 6
4. Скендербеу (Албания) 6 1 2 3 6 : 10 -4 5
Група C
1. Спортинг Брага 6 3 1 2 9 : 8 1 10
2. Лудогорец Разград 6 2 3 1 7 : 5 2 9
3. Истанбул Башакшехир (Турция) 6 2 2 2 7 : 8 -1 8
4. Хофенхайм (Германия) 6 1 2 3 8 : 10 -2 5
Група D
1. Милан (Италия) 6 3 2 1 13 : 6 7 11
2. АЕК Атина (Гърция) 6 1 5 0 6 : 5 1 8
3. Риека (Хърватско) 6 2 1 3 10 : 12 -2 7
4. Аустрия Виена (Австрия) 6 1 2 3 9 : 15 -6 5
Група E
1. Аталанта Бергамо (Италия) 6 4 2 0 14 : 4 10 14
2. Олимпик Лион (Франция) 6 3 2 1 11 : 4 7 11
3. Евертън (Англия) 6 1 1 4 7 : 15 -8 4
4. Аполон Л (Кипър) 6 0 3 3 5 : 14 -9 3
Група F
1. Локомотив Москва 6 3 2 1 9 : 4 5 11
2. Копенхаген (Дания) 6 2 3 1 7 : 3 4 9
3. Шериф Тираспол (Молдова) 6 2 3 1 4 : 4 0 9
4. Злин (Чехия) 6 0 2 4 1 : 10 -9 2
Група G
1. Виктория Пилзен (Чехия) 6 4 0 2 13 : 8 5 12
2. Стяуа Бщ (Рум) 6 3 1 2 9 : 7 2 10
3. Лугано (Швейцария) 6 3 0 3 9 : 11 -2 9
4. Апоел Шева (Израел) 6 1 1 4 5 : 10 -5 4
Група H
1. Арсенал (Англия) 6 4 1 1 14 : 4 10 13
2. Цървена Звезда (Сърбия) 6 2 3 1 3 : 2 1 9
3. Кьолн (Германия) 6 2 0 4 7 : 8 -1 6
4. БАТЕ Борисов (Беларус) 6 1 2 3 6 : 16 -10 5
Група I
1. Ред Бул Залцбург (Австрия) 6 3 3 0 7 : 1 6 12
2. Олимпик М (Франция) 6 2 2 2 4 : 4 0 8
3. Коняспор (Турция) 6 1 3 2 4 : 6 -2 6
4. Витория Гимараеш (Португалия) 6 1 2 3 5 : 9 -4 5
Група J
1. Остерсунд 6 3 2 1 8 : 4 4 11
2. Атлетик Билбао (Испания) 6 3 2 1 8 : 5 3 11
3. Зоря Луганск (Украйна) 6 2 0 4 3 : 9 -6 6
4. Херта Берлин (Германия) 6 1 2 3 6 : 7 -1 5
Група K
1. Лацио Рим (Италия) 6 4 1 1 12 : 7 5 13
2. Ница (Франция) 6 3 0 3 12 : 7 5 9
3. ФК Зулте (Белгия) 6 2 1 3 8 : 13 -5 7
4. Витес (Холандия) 6 1 2 3 5 : 10 -5 5
Група L
1. Зенит (Русия) 6 5 1 0 17 : 5 12 16
2. Реал Сосиедад (Испания) 6 4 0 2 16 : 6 10 12
3. Розенборг БК (Норвегия) 6 1 2 3 6 : 11 -5 5
4. Вардар (Македония) 6 0 1 5 3 : 20 -17 1

Класиране по форма

(Класирането е на база от последните 4. кръга)
Отбор М П Р З Голова разлика +/- Точки
Група A
1. Астана (Каз) 5 3 1 1 9 : 4 5 10
2. Виляреал (Испания) 5 2 2 1 7 : 5 2 8
3. Славия Прага (Чехия) 5 1 2 2 5 : 6 -1 5
4. Макаби Тел Авив (Израел) 5 1 1 3 1 : 7 -6 4
Група B
1. Динамо Киев (Украйна) 5 3 1 1 12 : 8 4 10
2. Партизан Белград (Сърбия) 5 2 1 2 7 : 8 -1 7
3. Йънг бойс (Швейцария) 5 1 2 2 6 : 7 -1 5
4. Скендербеу (Албания) 5 1 2 2 5 : 7 -2 5
Група C
1. Лудогорец Разград 5 2 2 1 7 : 5 2 8
2. Спортинг Брага 5 2 1 2 7 : 7 0 7
3. Истанбул Башакшехир (Турция) 5 2 1 2 7 : 8 -1 7
4. Хофенхайм (Германия) 5 1 2 2 7 : 8 -1 5
Група D
1. Милан (Италия) 5 2 2 1 8 : 5 3 8
2. Риека (Хърватско) 5 2 1 2 9 : 10 -1 7
3. АЕК Атина (Гърция) 5 0 5 0 4 : 4 0 5
4. Аустрия Виена (Австрия) 5 1 2 2 8 : 10 -2 5
Група E
1. Аталанта Бергамо (Италия) 5 3 2 0 11 : 4 7 11
2. Олимпик Лион (Франция) 5 3 1 1 10 : 3 7 10
3. Евертън (Англия) 5 1 1 3 7 : 12 -5 4
4. Аполон Л (Кипър) 5 0 2 3 4 : 13 -9 2
Група F
1. Локомотив Москва 5 3 1 1 9 : 4 5 10
2. Копенхаген (Дания) 5 2 2 1 7 : 3 4 8
3. Шериф Тираспол (Молдова) 5 2 2 1 4 : 4 0 8
4. Злин (Чехия) 5 0 1 4 1 : 10 -9 1
Група G
1. Виктория Пилзен (Чехия) 5 4 0 1 13 : 5 8 12
2. Лугано (Швейцария) 5 3 0 2 8 : 9 -1 9
3. Стяуа Бщ (Рум) 5 2 1 2 6 : 7 -1 7
4. Апоел Шева (Израел) 5 0 1 4 3 : 9 -6 1
Група H
1. Арсенал (Англия) 5 3 1 1 11 : 3 8 10
2. Цървена Звезда (Сърбия) 5 2 2 1 2 : 1 1 8
3. Кьолн (Германия) 5 2 0 3 6 : 5 1 6
4. БАТЕ Борисов (Беларус) 5 1 1 3 5 : 15 -10 4
Група I
1. Ред Бул Залцбург (Австрия) 5 3 2 0 6 : 0 6 11
2. Коняспор (Турция) 5 1 3 1 4 : 5 -1 6
3. Олимпик М (Франция) 5 1 2 2 3 : 4 -1 5
4. Витория Гимараеш (Португалия) 5 1 1 3 4 : 8 -4 4
Група J
1. Атлетик Билбао (Испания) 5 3 1 1 8 : 5 3 10
2. Остерсунд 5 2 2 1 6 : 4 2 8
3. Зоря Луганск (Украйна) 5 2 0 3 3 : 7 -4 6
4. Херта Берлин (Германия) 5 1 1 3 6 : 7 -1 4
Група K
1. Лацио Рим (Италия) 5 3 1 1 9 : 5 4 10
2. ФК Зулте (Белгия) 5 2 1 2 7 : 8 -1 7
3. Ница (Франция) 5 2 0 3 7 : 6 1 6
4. Витес (Холандия) 5 1 2 2 3 : 7 -4 5
Група L
1. Зенит (Русия) 5 4 1 0 12 : 5 7 13
2. Реал Сосиедад (Испания) 5 3 0 2 12 : 6 6 9
3. Розенборг БК (Норвегия) 5 1 2 2 6 : 7 -1 5
4. Вардар (Македония) 5 0 1 4 3 : 15 -12 1


Класиране като домакин

Отбор М П Р З Голова разлика +/- Точки
Група A
1. Астана (Каз) 3 1 1 1 7 : 4 3 4
2. Виляреал (Испания) 3 1 1 1 5 : 4 1 4
3. Славия Прага (Чехия) 3 1 0 2 1 : 3 -2 3
4. Макаби Тел Авив (Израел) 3 0 1 2 0 : 3 -3 1
Група B
1. Динамо Киев (Украйна) 3 2 1 0 9 : 4 5 7
2. Партизан Белград (Сърбия) 3 2 0 1 6 : 4 2 6
3. Скендербеу (Албания) 3 1 2 0 4 : 3 1 5
4. Йънг бойс (Швейцария) 3 1 1 1 3 : 3 0 4
Група C
1. Спортинг Брага 3 2 0 1 5 : 4 1 6
2. Истанбул Башакшехир (Турция) 3 1 2 0 3 : 2 1 5
3. Хофенхайм (Германия) 3 1 1 1 5 : 4 1 4
4. Лудогорец Разград 3 1 1 1 4 : 4 0 4
Група D
1. Милан (Италия) 3 2 1 0 8 : 3 5 7
2. АЕК Атина (Гърция) 3 0 3 0 4 : 4 0 3
3. Риека (Хърватско) 3 1 0 2 4 : 6 -2 3
4. Аустрия Виена (Австрия) 3 0 1 2 2 : 7 -5 1
Група E
1. Аталанта Бергамо (Италия) 3 3 0 0 7 : 1 6 9
2. Олимпик Лион (Франция) 3 2 1 0 8 : 1 7 7
3. Аполон Л (Кипър) 3 0 2 1 2 : 5 -3 2
4. Евертън (Англия) 3 0 1 2 4 : 9 -5 1
Група F
1. Копенхаген (Дания) 3 2 1 0 5 : 0 5 7
2. Локомотив Москва 3 2 0 1 6 : 3 3 6
3. Шериф Тираспол (Молдова) 3 1 2 0 2 : 1 1 5
4. Злин (Чехия) 3 0 2 1 1 : 3 -2 2
Група G
1. Виктория Пилзен (Чехия) 3 3 0 0 9 : 2 7 9
2. Лугано (Швейцария) 3 2 0 1 5 : 4 1 6
3. Стяуа Бщ (Рум) 3 1 1 1 5 : 3 2 4
4. Апоел Шева (Израел) 3 1 0 2 3 : 5 -2 3
Група H
1. Арсенал (Англия) 3 2 1 0 9 : 1 8 7
2. Кьолн (Германия) 3 2 0 1 6 : 3 3 6
3. Цървена Звезда (Сърбия) 3 1 1 1 2 : 2 0 4
4. БАТЕ Борисов (Беларус) 3 1 1 1 3 : 4 -1 4
Група I
1. Ред Бул Залцбург (Австрия) 3 2 1 0 4 : 0 4 7
2. Олимпик М (Франция) 3 2 1 0 3 : 1 2 7
3. Витория Гимараеш (Португалия) 3 1 2 0 3 : 2 1 5
4. Коняспор (Турция) 3 1 1 1 3 : 4 -1 4
Група J
1. Остерсунд 3 2 1 0 5 : 2 3 7
2. Атлетик Билбао (Испания) 3 2 0 1 4 : 3 1 6
3. Херта Берлин (Германия) 3 1 2 0 3 : 1 2 5
4. Зоря Луганск (Украйна) 3 1 0 2 2 : 5 -3 3
Група K
1. Лацио Рим (Италия) 3 2 1 0 4 : 1 3 7
2. Ница (Франция) 3 2 0 1 7 : 4 3 6
3. ФК Зулте (Белгия) 3 1 1 1 5 : 8 -3 4
4. Витес (Холандия) 3 1 0 2 3 : 5 -2 3
Група L
1. Зенит (Русия) 3 3 0 0 8 : 3 5 9
2. Реал Сосиедад (Испания) 3 2 0 1 8 : 3 5 6
3. Розенборг БК (Норвегия) 3 1 1 1 4 : 3 1 4
4. Вардар (Македония) 3 0 1 2 1 : 12 -11 1

Класиране като гост

Отбор М П Р З Голова разлика +/- Точки
Група A
1. Виляреал (Испания) 3 2 1 0 5 : 2 3 7
2. Астана (Каз) 3 2 0 1 3 : 3 0 6
3. Славия Прага (Чехия) 3 1 2 0 5 : 3 2 5
4. Макаби Тел Авив (Израел) 3 1 0 2 1 : 5 -4 3
Група B
1. Динамо Киев (Украйна) 3 2 0 1 6 : 5 1 6
2. Йънг бойс (Швейцария) 3 0 2 1 4 : 5 -1 2
3. Партизан Белград (Сърбия) 3 0 2 1 2 : 5 -3 2
4. Скендербеу (Албания) 3 0 0 3 2 : 7 -5 0
Група C
1. Лудогорец Разград 3 1 2 0 3 : 1 2 5
2. Спортинг Брага 3 1 1 1 4 : 4 0 4
3. Истанбул Башакшехир (Турция) 3 1 0 2 4 : 6 -2 3
4. Хофенхайм (Германия) 3 0 1 2 3 : 6 -3 1
Група D
1. АЕК Атина (Гърция) 3 1 2 0 2 : 1 1 5
2. Милан (Италия) 3 1 1 1 5 : 3 2 4
3. Риека (Хърватско) 3 1 1 1 6 : 6 0 4
4. Аустрия Виена (Австрия) 3 1 1 1 7 : 8 -1 4
Група E
1. Аталанта Бергамо (Италия) 3 1 2 0 7 : 3 4 5
2. Олимпик Лион (Франция) 3 1 1 1 3 : 3 0 4
3. Евертън (Англия) 3 1 0 2 3 : 6 -3 3
4. Аполон Л (Кипър) 3 0 1 2 3 : 9 -6 1
Група F
1. Локомотив Москва 3 1 2 0 3 : 1 2 5
2. Шериф Тираспол (Молдова) 3 1 1 1 2 : 3 -1 4
3. Копенхаген (Дания) 3 0 2 1 2 : 3 -1 2
4. Злин (Чехия) 3 0 0 3 0 : 7 -7 0
Група G
1. Стяуа Бщ (Рум) 3 2 0 1 4 : 4 0 6
2. Виктория Пилзен (Чехия) 3 1 0 2 4 : 6 -2 3
3. Лугано (Швейцария) 3 1 0 2 4 : 7 -3 3
4. Апоел Шева (Израел) 3 0 1 2 2 : 5 -3 1
Група H
1. Арсенал (Англия) 3 2 0 1 5 : 3 2 6
2. Цървена Звезда (Сърбия) 3 1 2 0 1 : 0 1 5
3. БАТЕ Борисов (Беларус) 3 0 1 2 3 : 12 -9 1
4. Кьолн (Германия) 3 0 0 3 1 : 5 -4 0
Група I
1. Ред Бул Залцбург (Австрия) 3 1 2 0 3 : 1 2 5
2. Коняспор (Турция) 3 0 2 1 1 : 2 -1 2
3. Олимпик М (Франция) 3 0 1 2 1 : 3 -2 1
4. Витория Гимараеш (Португалия) 3 0 0 3 2 : 7 -5 0
Група J
1. Атлетик Билбао (Испания) 3 1 2 0 4 : 2 2 5
2. Остерсунд 3 1 1 1 3 : 2 1 4
3. Зоря Луганск (Украйна) 3 1 0 2 1 : 4 -3 3
4. Херта Берлин (Германия) 3 0 0 3 3 : 6 -3 0
Група K
1. Лацио Рим (Италия) 3 2 0 1 8 : 6 2 6
2. Ница (Франция) 3 1 0 2 5 : 3 2 3
3. ФК Зулте (Белгия) 3 1 0 2 3 : 5 -2 3
4. Витес (Холандия) 3 0 2 1 2 : 5 -3 2
Група L
1. Зенит (Русия) 3 2 1 0 9 : 2 7 7
2. Реал Сосиедад (Испания) 3 2 0 1 8 : 3 5 6
3. Розенборг БК (Норвегия) 3 0 1 2 2 : 8 -6 1
4. Вардар (Македония) 3 0 0 3 2 : 8 -6 0


< Предишен кръг за залагане до: Чет 07.12.17 22:05 9 Следващ кръг за залагане до: Сря 21.02.18 19:00 >

Общо Класиране (прогнози)

Име Точки
1 Ivo 763
2 ddc 758
3 stadan 725
4 Danniss 709
5 ELFen 700
6 JACKO 679
7 G-Factor 671
8 Владислав Герчев 647
9 nikopro 635
10 svetvase 607
11 Keseru 585
12 Vura 567
13 Green_Boy 536
14 nedko 443

cron
Фен Клуб "Лудогорец" Разград - Всички права запазени!
phpBB3 Football Version 0.9.3