И
Г
Р
А

С

П
Р
О
Г
Н
О
З
И

Игра с прогнози
Прогнозирай
Всички прогнози
Резултати (първенство)
Класиране (първенство)
Класиране за кръга (прогнози)
Общо Класиране (прогнози)
Акаунт
Правила
Експортирай
Статистика
Моите прогнози
Моите точки
My Table
My Rank
Моята диаграма
My Bet Coefficient
Stat. Points
Stat. Results
Вход  |  Регистрация


Класиране за кръга (прогнози)

Все още няма записани резултати от прогнозите ви!

< Моите точки

My Table

My Rank >

   
 
Залагания са възможни до: Вто 13.02.2018 19:00

The table after the bets of :



Генерално Класиране

Point difference = 132 Точки
Отбор М П Р З Голова разлика +/- Точки
Група A
1. Виляреал 4 2 2 0 8 : 4 4 8 (-2)
2. Астана 4 1 2 1 5 : 6 -1 5 (+1)
3. Славия Пр 4 1 1 2 5 : 6 -1 4 (-3)
4. Макаби ТА 4 0 3 1 5 : 7 -2 3 (+2)
Група B
1. Динамо К 4 4 0 0 8 : 2 6 12 (+3)
2. Партизан 4 3 0 1 6 : 3 3 9 (+2)
3. Йънг бойс 4 1 0 3 5 : 6 -1 3 (+1)
4. Скендербеу 4 0 0 4 1 : 9 -8 0 (-4)
Група C
1. Лудогорец 4 1 3 0 6 : 5 1 6 (+1)
2. Брага 4 1 2 1 6 : 6 0 5 (-5)
3. Истанбул 4 0 4 0 7 : 7 0 4 (-1)
4. Хофенхайм 4 1 1 2 6 : 7 -1 4 (+3)
Група D
1. Милан 4 4 0 0 11 : 3 8 12 (+2)
2. Риека 4 3 0 1 8 : 7 1 9 (+8)
3. АЕК Атина 4 0 1 3 5 : 9 -4 1 (-5)
4. Аустрия В 4 0 1 3 3 : 8 -5 1 (-3)
Група E
1. Олимпик Л 4 3 1 0 9 : 3 6 10 (+2)
2. Евертън 4 2 2 0 6 : 3 3 8 (+7)
3. Аталанта 4 1 1 2 4 : 6 -2 4 (-4)
4. Аполон 4 0 0 4 1 : 8 -7 0 (-3)
Група F
1. Копенхаге 4 3 1 0 6 : 1 5 10 (+5)
2. Шериф 4 2 0 2 4 : 5 -1 6 (-2)
3. Локо М 4 1 2 1 3 : 3 0 5 (-2)
4. Злин 4 0 1 3 2 : 6 -4 1 (+0)
Група G
1. Стяуа 4 3 1 0 9 : 4 5 10 (+3)
2. Апоел Ш 4 2 1 1 4 : 4 0 7 (+3)
3. Виктория П 4 1 2 1 6 : 5 1 5 (-4)
4. Лугано 4 0 0 4 0 : 6 -6 0 (-3)
Група H
1. Арсенал 4 4 0 0 14 : 3 11 12 (+5)
2. БАТЕ 4 0 3 1 7 : 10 -3 3 (+1)
3. Ц. Звезда 4 0 3 1 7 : 10 -3 3 (-3)
4. Кьолн 4 0 2 2 5 : 10 -5 2 (-4)
Група I
1. Ред Бул 4 4 0 0 8 : 2 6 12 (+4)
2. Олимпик M 4 2 1 1 7 : 5 2 7 (+3)
3. Коняспор 4 1 1 2 4 : 6 -2 4 (-1)
4. Витория Г 4 0 0 4 1 : 7 -6 0 (-4)
Група J
1. Билбао 4 3 1 0 7 : 2 5 10 (+3)
2. Херта Б 4 2 1 1 5 : 3 2 7 (+3)
3. Зоря Л 4 1 1 2 3 : 5 -2 4 (+1)
4. Остерсунд 4 0 1 3 2 : 7 -5 1 (-8)
Група K
1. Лацио 4 4 0 0 9 : 1 8 12 (+2)
2. Ница 4 3 0 1 7 : 4 3 9 (+0)
3. Зулте 4 0 1 3 1 : 6 -5 1 (-2)
4. Витес 4 0 1 3 1 : 7 -6 1 (+0)
Група L
1. Зенит 4 4 0 0 10 : 3 7 12 (+2)
2. Реал С 4 2 1 1 8 : 4 4 7 (-2)
3. Розенборг 4 1 1 2 5 : 7 -2 4 (+0)
4. Вардар 4 0 0 4 1 : 10 -9 0 (+0)

Класиране по форма

(Класирането е на база от последните 4. кръга)
Отбор М П Р З Голова разлика +/- Точки
Група A
1. Виляреал 3 1 2 0 5 : 3 2 5
2. Астана 3 1 2 0 4 : 3 1 5
3. Славия Пр 3 1 0 2 3 : 4 -1 3
4. Макаби ТА 3 0 2 1 3 : 5 -2 2
Група B
1. Динамо К 3 3 0 0 6 : 2 4 9
2. Партизан 3 2 0 1 4 : 2 2 6
3. Йънг бойс 3 1 0 2 4 : 4 0 3
4. Скендербеу 3 0 0 3 1 : 7 -6 0
Група C
1. Брага 3 1 2 0 5 : 4 1 5
2. Лудогорец 3 1 2 0 4 : 3 1 5
3. Истанбул 3 0 3 0 5 : 5 0 3
4. Хофенхайм 3 0 1 2 4 : 6 -2 1
Група D
1. Милан 3 3 0 0 8 : 2 6 9
2. Риека 3 2 0 1 5 : 5 0 6
3. АЕК Атина 3 0 1 2 3 : 6 -3 1
4. Аустрия В 3 0 1 2 2 : 5 -3 1
Група E
1. Олимпик Л 3 2 1 0 7 : 3 4 7
2. Евертън 3 1 2 0 4 : 2 2 5
3. Аталанта 3 1 1 1 3 : 4 -1 4
4. Аполон 3 0 0 3 1 : 6 -5 0
Група F
1. Копенхаге 3 2 1 0 4 : 1 3 7
2. Локо М 3 1 2 0 3 : 1 2 5
3. Шериф 3 1 0 2 3 : 5 -2 3
4. Злин 3 0 1 2 2 : 5 -3 1
Група G
1. Стяуа 3 2 1 0 6 : 2 4 7
2. Виктория П 3 1 2 0 4 : 2 2 5
3. Апоел Ш 3 1 1 1 3 : 4 -1 4
4. Лугано 3 0 0 3 0 : 5 -5 0
Група H
1. Арсенал 3 3 0 0 11 : 3 8 9
2. Кьолн 3 0 2 1 5 : 7 -2 2
3. БАТЕ 3 0 2 1 5 : 8 -3 2
4. Ц. Звезда 3 0 2 1 5 : 8 -3 2
Група I
1. Ред Бул 3 3 0 0 6 : 2 4 9
2. Олимпик M 3 1 1 1 5 : 4 1 4
3. Коняспор 3 1 1 1 3 : 4 -1 4
4. Витория Г 3 0 0 3 1 : 5 -4 0
Група J
1. Билбао 3 3 0 0 6 : 1 5 9
2. Херта Б 3 2 0 1 4 : 2 2 6
3. Зоря Л 3 0 1 2 1 : 4 -3 1
4. Остерсунд 3 0 1 2 1 : 5 -4 1
Група K
1. Лацио 3 3 0 0 7 : 1 6 9
2. Ница 3 2 0 1 5 : 4 1 6
3. Зулте 3 0 1 2 1 : 4 -3 1
4. Витес 3 0 1 2 1 : 5 -4 1
Група L
1. Зенит 3 3 0 0 8 : 3 5 9
2. Реал С 3 2 0 1 7 : 3 4 6
3. Розенборг 3 1 0 2 4 : 6 -2 3
4. Вардар 3 0 0 3 1 : 8 -7 0


Класиране като домакин

Отбор М П Р З Голова разлика +/- Точки
Група A
1. Астана 2 1 1 0 3 : 2 1 4
2. Виляреал 1 1 0 0 3 : 1 2 3
3. Макаби ТА 3 0 2 1 3 : 5 -2 2
4. Славия Пр 2 0 1 1 2 : 4 -2 1
Група B
1. Партизан 3 2 0 1 4 : 2 2 6
2. Динамо К 1 1 0 0 2 : 0 2 3
3. Йънг бойс 2 0 0 2 2 : 4 -2 0
4. Скендербеу 2 0 0 2 1 : 5 -4 0
Група C
1. Лудогорец 3 1 2 0 4 : 3 1 5
2. Брага 2 1 1 0 4 : 3 1 4
3. Хофенхайм 1 1 0 0 2 : 1 1 3
4. Истанбул 2 0 2 0 4 : 4 0 2
Група D
1. Милан 2 2 0 0 5 : 1 4 6
2. Риека 2 2 0 0 5 : 3 2 6
3. АЕК Атина 3 0 1 2 3 : 6 -3 1
4. Аустрия В 1 0 0 1 1 : 3 -2 0
Група E
1. Олимпик Л 3 2 1 0 7 : 3 4 7
2. Евертън 2 1 1 0 2 : 0 2 4
3. Аталанта 1 0 0 1 1 : 2 -1 0
4. Аполон 2 0 0 2 1 : 4 -3 0
Група F
1. Копенхаге 2 2 0 0 4 : 0 4 6
2. Локо М 3 1 2 0 3 : 1 2 5
3. Шериф 2 1 0 1 3 : 3 0 3
4. Злин 1 0 0 1 0 : 1 -1 0
Група G
1. Стяуа 2 2 0 0 6 : 3 3 6
2. Виктория П 3 1 2 0 4 : 2 2 5
3. Апоел Ш 1 1 0 0 1 : 0 1 3
4. Лугано 2 0 0 2 0 : 3 -3 0
Група H
1. Арсенал 2 2 0 0 7 : 1 6 6
2. Кьолн 3 0 2 1 5 : 7 -2 2
3. Ц. Звезда 1 0 1 0 2 : 2 0 1
4. БАТЕ 2 0 1 1 3 : 6 -3 1
Група I
1. Ред Бул 3 3 0 0 6 : 2 4 9
2. Коняспор 2 1 1 0 3 : 2 1 4
3. Олимпик M 1 1 0 0 2 : 1 1 3
4. Витория Г 2 0 0 2 0 : 4 -4 0
Група J
1. Билбао 3 3 0 0 6 : 1 5 9
2. Херта Б 2 1 1 0 2 : 1 1 4
3. Зоря Л 1 1 0 0 2 : 1 1 3
4. Остерсунд 2 0 1 1 1 : 3 -2 1
Група K
1. Лацио 3 3 0 0 7 : 1 6 9
2. Ница 2 2 0 0 4 : 2 2 6
3. Витес 2 0 1 1 0 : 2 -2 1
4. Зулте 1 0 0 1 0 : 2 -2 0
Група L
1. Зенит 2 2 0 0 5 : 2 3 6
2. Реал С 2 1 1 0 4 : 1 3 4
3. Розенборг 3 1 0 2 4 : 6 -2 3
4. Вардар 1 0 0 1 0 : 2 -2 0

Класиране като гост

Отбор М П Р З Голова разлика +/- Точки
Група A
1. Виляреал 3 1 2 0 5 : 3 2 5
2. Славия Пр 2 1 0 1 3 : 2 1 3
3. Макаби ТА 1 0 1 0 2 : 2 0 1
4. Астана 2 0 1 1 2 : 4 -2 1
Група B
1. Динамо К 3 3 0 0 6 : 2 4 9
2. Йънг бойс 2 1 0 1 3 : 2 1 3
3. Партизан 1 1 0 0 2 : 1 1 3
4. Скендербеу 2 0 0 2 0 : 4 -4 0
Група C
1. Истанбул 2 0 2 0 3 : 3 0 2
2. Лудогорец 1 0 1 0 2 : 2 0 1
3. Брага 2 0 1 1 2 : 3 -1 1
4. Хофенхайм 3 0 1 2 4 : 6 -2 1
Група D
1. Милан 2 2 0 0 6 : 2 4 6
2. Риека 2 1 0 1 3 : 4 -1 3
3. Аустрия В 3 0 1 2 2 : 5 -3 1
4. АЕК Атина 1 0 0 1 2 : 3 -1 0
Група E
1. Евертън 2 1 1 0 4 : 3 1 4
2. Аталанта 3 1 1 1 3 : 4 -1 4
3. Олимпик Л 1 1 0 0 2 : 0 2 3
4. Аполон 2 0 0 2 0 : 4 -4 0
Група F
1. Копенхаге 2 1 1 0 2 : 1 1 4
2. Шериф 2 1 0 1 1 : 2 -1 3
3. Злин 3 0 1 2 2 : 5 -3 1
4. Локо М 1 0 0 1 0 : 2 -2 0
Група G
1. Стяуа 2 1 1 0 3 : 1 2 4
2. Апоел Ш 3 1 1 1 3 : 4 -1 4
3. Виктория П 1 0 0 1 2 : 3 -1 0
4. Лугано 2 0 0 2 0 : 3 -3 0
Група H
1. Арсенал 2 2 0 0 7 : 2 5 6
2. БАТЕ 2 0 2 0 4 : 4 0 2
3. Ц. Звезда 3 0 2 1 5 : 8 -3 2
4. Кьолн 1 0 0 1 0 : 3 -3 0
Група I
1. Олимпик M 3 1 1 1 5 : 4 1 4
2. Ред Бул 1 1 0 0 2 : 0 2 3
3. Витория Г 2 0 0 2 1 : 3 -2 0
4. Коняспор 2 0 0 2 1 : 4 -3 0
Група J
1. Херта Б 2 1 0 1 3 : 2 1 3
2. Билбао 1 0 1 0 1 : 1 0 1
3. Зоря Л 3 0 1 2 1 : 4 -3 1
4. Остерсунд 2 0 0 2 1 : 4 -3 0
Група K
1. Лацио 1 1 0 0 2 : 0 2 3
2. Ница 2 1 0 1 3 : 2 1 3
3. Зулте 3 0 1 2 1 : 4 -3 1
4. Витес 2 0 0 2 1 : 5 -4 0
Група L
1. Зенит 2 2 0 0 5 : 1 4 6
2. Реал С 2 1 0 1 4 : 3 1 3
3. Розенборг 1 0 1 0 1 : 1 0 1
4. Вардар 3 0 0 3 1 : 8 -7 0


< Предишен кръг за залагане до: Чет 07.12.17 22:05 9 Следващ кръг за залагане до: Сря 21.02.18 19:00 >

Общо Класиране (прогнози)

Име Точки
1 Ivo 763
2 ddc 758
3 stadan 725
4 Danniss 709
5 ELFen 700
6 JACKO 679
7 G-Factor 671
8 Владислав Герчев 647
9 nikopro 635
10 svetvase 607
11 Keseru 585
12 Vura 567
13 Green_Boy 536
14 nedko 443

Фен Клуб "Лудогорец" Разград - Всички права запазени!
phpBB3 Football Version 0.9.3